ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 6878801
nr 687 8801
Spegelbyrå
Tidigt 1900-tal, längd: 100, djup: 53, höjd: 180
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 21 mars 2011
kl 19:44:51
500 kr
700 kr
600 kr
800 kr
900 kr